Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden éjjel arra ébredek,...

Minden éjjel arra ébredek, hogy belső remegésem van, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Hónapok óta rosszul alszom, van ha alszok 7 órát az már jónak mondjató, de inkább 5-6 a jellemző, van hogy kevesebb. Kb egy hónapja éjjel arra ébredtem, hogy belső remegésem van, először nem foglalkoztam vele, de mostanra minden este ez van. Lefekszem semmi bajom, éjjel meg arra ébredek, hogy remegek. Kb 1 óra múlva elmúlik. Pár hónapja szedek frontint esténként. 0,25 el indult már volt, hogy 0,5 öt vettem be, hogy tudjak aludni. Tegnap direkt nem vettem be, hátha attól remegek, de frontin nélkül is ugyan ez volt, sokat nem is aludtam mondjuk.

Megyek kardiológiára és neurológiára is, viszont azt mondta a neurológus, hogy ez valószínűleg testi-lelki probléma. Sok stressz ért mostanában. Volt valakinek hasonló belső remegése? Hogyan oldódott meg?



2022. júl. 4. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy szorongós esetleg? Attól is lehet, de neurológiai probléma is akár.
2022. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De az vagyok. Igazából elég érzékeny vagyok, de ebből más pont az ellenkezőjét látja. Az a fura, hogy eddig ilyen nem volt és elég kellemetlen ézés, plusz nem tudja az ember mi is ez.
2022. júl. 4. 16:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet ettől van, de mindenféleképpen vizsgáltasd ki
2022. júl. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!