Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után más is depressziós lett?

Figyelt kérdés

10 évig szedtem, fél éve hagytam abba mert babát szeretnénk. Viszont olyan depresszió, idegesség, ingerlékenység, rosszkedv apátia van rajtam, hogy a babát is elhalasztjuk emiatt. Már 6 hónapja fennáll ez az állapot, de egy hete nagyon súlyos. Endokrinológushoz megyek, prolaktin szintem magas lehet sajnos. Pszichológushoz is megyek majd.

Más is tapasztalt dühkitöréseket, depressziót a fogamzásgátló abbahagyása után?? Kinek mi segített??



2022. júl. 7. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt, én inkább jobban éreztem magam, miután abbahagytam a szedését.
2022. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Nekem nem egyből, de okozott hangulati gondokat, és emellett verzesi rendellenessegeim is voltak, ezért orvoshoz fordultam. Kiderült hogy mindkét problémát az ösztrogén tultengese okozza. Miota kezelem a problémát azóta sokkal jobb!!!

Egyébként érdekes, én terhesen nagyon durván feldobott voltam, mindent könnyebben vettem, egyszerűen teljesen máshogy mukodott az agyam. Legjobb lenne mindig HCG-vel lonom magam :D

2022. júl. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, tapasztalatokat! :)
2022. júl. 8. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:
Update: Mint kiderült várandós voltam és a hormonszint hirtelen változása okozta ezeket nálam. Azóta megszületett az egészséges kisfiam. :)
jan. 1. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!