Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Izületi és izomfájdalmak,...

Izületi és izomfájdalmak, hasmenés, hőemelkedés, kissé "ködös" fej. Mit kaphattam el?

Figyelt kérdés

Semmi más tünetem nincs.

Most a kiszáradástól parázok. Kaja csak átmegy rajtam. Tudom, koplalni kéne, de étvágyam bezzeg van...

A hasam inkább alul fájdogál néha, meg hasmars van. Hosszabb rövidebb időközöként.

Szagokat, ízeket érzem. Ma már a hőm is normálisabb.

Tegnap este lázcsillapitot is bevettem, 37,4 volt. Nem, sok, de engem megviselt, alig aludtam. Ma egy fokkal talán jobb, de fosok mint az állat.

Az utóbbi napokban nagyon felvoltam hevülve, folyton ment a ventillátor, egész éjjel. Hajnalban meg kicsit már fáztam is, de jólesett. Lehetséges, hogy meghültem és hasra ment?


2022. júl. 9. 21:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ha csak a hasammegy, nem hányok, akkor a vérnyomáscsökkentő gyógyszereim felszívódnak? Vagy duplán kell őket bevenni?
2022. júl. 9. 21:37
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mert most meg fájdogál a fejem, hátul is a nyakam felé, most azon parázok, hogy nem hatott a vérnyomás bogyó :(
2022. júl. 9. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Vírus. A betegtájékoztatón nincs rajta? Vagy hivd fel az egyik patikàt.
2022. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Azóta szerencsére rendbejöttem. Igen, úgy tűnik valami fránya vírus lehetett.
2022. júl. 13. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!