Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális amit érzek?

Normális amit érzek?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, van két kislányom (3év és 8hó)

Amióta az első gyerekem megszületett kb.2 éve kezdődött egy szorongás.

Képtelen, lehetetlen dolgokon aggódok, túl gondolom. Rettegek, hogy valaki bántani akarja őket, elrabolja, meg egy csomó szörnyűség történik velük. Rettegek, hogy nem tudom megvédeni a családom. (előfordult olyan is,hogy éjszakás műszakban voltam és ott hagytam mindent kb3 percnyire lakom a meló helyemtől és haza jöttem megnézni minden rendben van e) Nem minden nap érzek így, de kb 2-3 havonta egyszer este elkap egy ilyen érzés, és nem tudok tőle szabadulni amíg el nem múlik magától. Semmi nem zökkent ki csak simán tehetetlennek, erőtlennek érzem magam, gyengének. Imádom a gyerekeimet, mindennél fontosabbak, de olyankor még az sem nyugtat meg ha megölelnek vagy mosolyognak.

Volt már így valaki? Lehet az apaság váltotta ezt ki belőlem és ahogy jött úgy el is múlik?



2022. júl. 15. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

generalizált szorongás?

Beszélj egy pszichológussal

2022. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rá kerestem, eléggé rám vall
2022. júl. 15. 11:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, ahogy az 1 írja. Tipikus generalizált szorongás. Pszichológus tud segíteni.

Sok sikert!

2022. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!