Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy egész nap...

Normális, hogy egész nap hőemelkedésem van?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok, fáj a torkom, folyik az orrom és egész nap 37,4 fokot mérdk hőmérővel, kicsit fáj a fejem. Vegyek be valami gyógyszert hőemelkedésre?
2022. júl. 16. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

igen, napi 3 algopyrin, algoflex stb fajtájából, köhögésre köptető (este már nem szbad), torokfájásr fertőtlenítő szopogató és reggel-este orrspray hogy az orrdugulástól ne gyulladjon be füled is

embereket elkerülni, 2 nap mulva cov teszt

és nyilván ha szólsz majd a háziorvosnak, mindezt elmondja ő is

2022. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Hőemelkedésre nem kell bevenni semmit!!!! Ha 38 fok fölé megy akkor már igen.
2022. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Normális. És ez nem is magas. Én se vennék be semmit, csak 38 felett szoktam, nehogy feljebb menjen. Vagy lefekvés előtt, hogy éjszaka ne menjen fel.
2022. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem erre csak akkor vegyél lázcsillapítót ha nagyon zavar a hőemelkedés. Pl folyamatosan izzadsz vagy ráz a hideg.
2022. júl. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!