Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülési roham, ájulás érzés...

Szédülési roham, ájulás érzés mitő lehet?

Figyelt kérdés

Neurológián, vérvételen, fül orr gégészeten és kardiológián voltam már. Minden rendben van! Mégis rohamokban szédülés tör rám. Pl sorban álltam a boltban és hirtelen azt éreztem el fogok ájulni és azonnal el kell innen mennem. Otthagytam mindent és ájulás közelben a kocsimhoz siettem. Ott 5 perc után jobban lettem. Ezek a rohamok bármikor rám törnek. Hétfőn fodrásznál voltam és abba kellett hagyni a hajam vágását mert majdnem elájultam közben, úgy szédültem.

Mi lehet ez és mi a megoldás? Vizet eleget fogyasztok, gyógyszert nem szedek, a vérnyomásom jó, cukrom is, 165 cm / 60 kg vagyok, sportos. Élhetetlen lassan az élet így, nem tudok sehova menni. Pár hete a munkahelyemre se jutottam el egy ilyen roham miatt.


2022. júl. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
pánikbetegség...?
2022. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés ok? Mondjuk én is ájulós vagyok, de velem akkor történik általában, ha nem tudom kontrollálni, hogy mi történik velem. De elég jól meg lehet tanulni kezelni.
2022. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Panikbetegseg. Én is így voltam. De már jobb. Tudom kezelni. Persze gyógyszert is szedek.
2022. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!