Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érzem hagy ki a szívem mit...

Érzem hagy ki a szívem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hittem pszichés de ki tapíntottam és éreztem
2022. júl. 20. 20:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet lelki eredetű. Háziorvos -> beutal a belgyógyászatra, és valószínűleg 24 órás monitorozást csinálnak nálad. Az alapján megállapítható, hogy szervi baj okozza, vagy lelki eredetű.
2022. júl. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Voltam meg ezek miatt par évvel ezelőtt volt ultrahang minden, azt mondták semmi bajom 21/F vagyok
2022. júl. 20. 21:30
 3/34 A kérdező kommentje:
Félek sport kozbe vagy nyugalmi allapotba ugy kap el, meghalok vagy szívrohamom lesz
2022. júl. 20. 21:31
 4/34 anonim ***** válasza:
82%
Ne hipochonderkedj! Ha megállapították, hogy nincs szervi bajod, akkor miért vizionálsz szívrohamot???
2022. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Mert ha nem lenne baj a szivemmel nem lennenek ilyen tuneteim
2022. júl. 20. 22:08
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
A szorongás okozza ezeket a tüneteket valószínűleg. Pszichológushoz fordulj!
2022. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
De csak így hirtelenből jönnek
2022. júl. 20. 23:48
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Az semmit nem jelent. A rossz álmok is csak hirtelen jönnek, minden ok nélkül.


Nekem is voltak ilyenek, egy idő után halálfélelmem volt. Nem küldtek ultrahangra, hanem kifogtam egy jó belgyógyászt, aki 24 órás monitorozást csinált. Ő mondta, hogy látszik a leleten, lelki oka van a szívproblémának. Felírt gyógyszert, de megmondta, hogy nem tudja, mivel küszködök lelkileg, viszont sürgősen gyógyuljak ki belőle, különben életem végéig gyógyszerhez leszek kötve.


Na ez a mondat adott erőt ahhoz, hogy rendbe tegyem magam pszichésen mindenféle segítség nélkül. Fejben döntöttem el, hogy így lesz. Ha Neked segítség kell hozzá, akkor kérj. Nincs mit szégyellni!

2022. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
De hogy bizonyosodjak meg róla hogy tényleg semmi bajom , aza baj én úgy gondolkodok, hogy ha nem lenne baj nem lennének ezek a tünetek
2022. júl. 21. 07:46
 10/34 A kérdező kommentje:
Aza baj sport közbe is van és félek megáll a szívem vagy tudja a f* mi lesz
2022. júl. 21. 07:48
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!