Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 2 napi elmaradt székelés...

2 napi elmaradt székelés okozhat gondot?

Figyelt kérdés

3 napja este nagyon ment a hasam (valószínűleg egy tea amit ittam nem esett jól)

Ezt követően reggel még volt széklet, majd bevettem 2 db immodiumot, mert hosszabb útra mentünk, és féltem gond lesz.

Ez volt kedd reggel. Azóta nem tudtam nagy wc-ni. Belefér még ennyi idő?

Nem görcsölök, se semmi. Néha érzem, mintha kellene, de akkor is csak szelelés jön.

Hány napig tekinthető normálisnak?



2022. júl. 21. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tropa az emésztésem kb 4 hónapja, heti 2x örülök ha wcre megyek, akkor meg oltári hasmenésem van. Még élek szóval "ne sz*rd össze magad" (hogy a témánál maradjunk!)
2022. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%
Saját tapasztalatból mondom, hogy nekem is nagyon bezavarnak a hasfogók… én mindennap elmegyenk nagy wc-re, viszont ha beveszek egy lopediumot esetleg vagy bármiféle hasfogót, akkor több napig elmarad a székletem. Egyél rostban gazdag ételeket. A neten sok mindent találsz erről, mi az ami “megindítja”. Hidd el használni fog.
2022. júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom:)

Valoszinuleg a lopedium foghatta meg akkor ennyire. Akkor nem aggodok:)

2022. júl. 21. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Igyál kávét. Nekem a második korty után menni kell wc-re🤣
2022. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!