Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Átlagosan egy nap hányszor...

Átlagosan egy nap hányszor pukiztok?

Figyelt kérdés

Bocsánat a kérdésért, de nincs senki, akit erről meg tudnék kérdezni. Azt gyanítom, h valami nincs rendben velem. Főleg esténként, de napközben is rengeteget szellentek. Van, h egy nap alatt kb 20-30x biztosan. Ez nagyon kellemetlen, mert gyakran dolgozom ilyenkor :/ Ami ennél is rosszabb, h szex közben is ezen szorongok, h nehogy eleresszek egy galambot :/

Kiderült a laktózérzékenységem, de szigorú diétát tartok már jó ideje, kerülöm a puffasztó ételeket és mégis puffadok. A véreredményem szerint ételallergiám nincs. Vagy esetleg ez lenne a normális, csak senki se beszél róla?


2022. júl. 28. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
En egyszer se
2022. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én vagy sok vagy kevés attól függ mit eszem..


pl zöld fűszer,rostos ételek,puffasztó ételek akkor halál

2022. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ma egész nap, kb. 150-et , katasztrófa
2022. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1es akkor te le nyeled vagy mi xd
2022. júl. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó.. attol függ mit és mennyit eszek de egy nap max 10-szer talán, de olyan is van hogy egész nap nem
2022. júl. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ötleteket kérek arra, hogy éjjel 8 órában ki számolja?
2022. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napközben általában egy - kettő, de vannak napok, amikor egyszer sem. Függ az elfogyasztott kajától. Káposzta pl nagyon puffaszt engem, bár fiatalabb koromban nem volt gond emiatt. Meg ha ritkán eszem Burger kinget, na az brutális :(
2022. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!