Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony a vérnyomásom....

Alacsony a vérnyomásom. Nehezen ébredek fel, ha lehajolok, leguggolok felálláskor elsötétül a világ. Van, hogy támasztom a falat 1 percig mire kitisztul a kép. A mai eső hatására a földről felkelve majdnem felborultam. Hogy lehet ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
Az orvos csak röhög, hogy ez a hosszú élet titka. Elég keserves így élni, gyakran félek, hogy elájulok. Kávé nem segít sajnos.

2022. júl. 30. 12:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Menj el másik orvoshoz. Ha ortosztatikus hipotóniád van, tudnak adni gyogyszert, ami feljebb viszi a vérnyomást
2022. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Milyen másik orvoshoz? Az elmúlt évtiezed alatt volt 3 haziorvosom jártam 3 kardiológusnál plusz van egy üzemorvosunk is. Egyik sem ad emelőt 80 felett. Nekem 90 és 100 között van.
2022. aug. 9. 18:59
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha a krumpli az alsó rekeszben van a boltban inkább nem veszem meg mert nincs hol megkapaszkodni ha felállok. :/
2022. aug. 9. 19:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!