Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom?többi lent.

Lehet valami bajom?többi lent.

Figyelt kérdés

Miért van hogy ha egy kisebb fizikai munka,de van hogy az sem kell hozzá és csak nyugodtan ülök és egyszer csak elkezdek izzadni,de annyira hogy elől is hátul is csurom vizes lesz a pólóm!?

Már olvastam hogy pajzsmirigy betegség okozhat ilyent,Anyukámnak volt is pajzsmirigy alulmüködése meg is kellett műteni,de én szinte minden évben elmegyek nagy vérképet csináltatni a házi orvosomhoz és a TSH-m rendben van,bár azt is olvastam hogy ha TSH rendben van attól még pl t3,t4 lehet rossz és akkor már nem működik megfelelően a pajzsmirigy.

Bár diagnosztizáltak nálam szociális fóbiát pánikbetegséget és szorongást is,kapok rá gyógyszereket és jobban vagyok.A szívemmel 2018 ban voltam egy maszek kivizsgáláson,ultrahang,terheléses vizsgálat,vérvétel a Doktor azt mondta teljesen jó minden eredmény.

Tüdőmmel is voltam ugyan abban az évben,megállapított diagnózis: heveny bronchitis,k.m.n de azt tudni kell hogy 10 évig dohányoztam és az év januárjában tettem le.

Érdemes lenne elmennem valamilyen kivizsgálásra?érdemes lenne csináltatnom egy konkrétan pajzsmirigy vérvételt?



2022. aug. 4. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vasad rendben van? Alacsony szintnel lehet az hogy spontan kiver a viz.
2022. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a vérvételeken jó volt az értékem.
2022. aug. 5. 11:33
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
A pánikroham okozhat ilyen tüneteket.
2022. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!