Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam jobban...

Miért érzem magam jobban fejfájás csillapító után?

Figyelt kérdés
Egész nap aludtam tegnap, és miután felkeltem este 10 körül kicsit később kezdett nagyon fájni a fejem de az is benne lehet, hogy nem ettem semmit. De ettem azért utána és bevettem egy algoflex dolot és nagyon hamar hatott. Érdekes, van hogy egyáltalán nem hat,vagy csak később de mikor ilyen erős a fájdalom akkor szinte egyből jobb. Na most már egyáltalán nem fáj a fejem és nem is érzem magam nyomottnak, mint 10 óra fele. Akkor nyomottnak éreztem magam, kedvtelennek, most is kicsit de sokkal jobb azóta. Lehet mert közben zuhanyoztam is és felfrissültem de lehet most hatott a fejfájás csillapító ilyen hamar és attól jobb közérzetem lett?

2022. aug. 5. 01:59
 1/1 anonim ***** válasza:
43%

Ez most komoly?

Nyilván azért, mert a fájdalomcsillapító hatott.

2022. aug. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!