Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Salvus vizet lehet alkoholra...

Salvus vizet lehet alkoholra inni?

Figyelt kérdés
Éppen szülinapozunk és megfájdult a hasam a vörösbortól és feljött a savam is. A sima viz nem használ. Eléggé érzem a fejemben is az italt, sokat ittam… sose volt még így hogy savas legyek tőle vagy csak nem éreztem. Gyógyszert így nem vennék be (savcsökkentőt), ettem pár falatot de így sem jobb. Ezért lenne az a kérdésem hogy ,,részegen” lehet e Salvus vizet inni?Az orvosi ügyeletet felsem merem hivni mert csak bunkóznának mert hogy ittam és ünnepeltünk a családommal. Köszönöm ha valaki tud segíteni! 29L

2022. aug. 16. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Savval ügyeletre? Szép is lenne, nem sürgősségi eset. De a savlekötőt miért nem veszed be? Tudomásom szerint nincs olyan tilalom hogy alkoholra nem szedhető be. Amúgy ha nagyon parázol, csinálj szódabikarbónás vizet, jól bevált háziszer gyomorégés esetére.
2022. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem a sürgire akartam hanem csak az orvosi ugyeletre be telefonalni, még csak nem is bemenni mert tudom hogy úgy nem nagy kunszt. De eleggé parazok mert ilyen még nem volt.
2022. aug. 16. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bementem ügyeletre és engem sürgősen küldtek el sürgősségire. Mert vért hánytam a sav miatt. És nem küldték el meg semmi, és elég sokáig foglalkoztak velem. A főorvos 2 féle gyógyszert is adott amitől lement a savam, kivizsgálás vége után, meg felírt egy gyógyszert, asszem controlocot. És még mondta is, hogy miért vártam eddig. Persze, vannak olyan helyek, ahol ilyenel nem foglalkoznak és elküldenek, de ha látják, hogy kétségbe eset vagy és rosszul is vagy. Akkor orvos legyen aki elküld. Oda kell állni. Persze, mellette volt más is de ez volt a fő oka az egésznek a savam, és a véres hányás. Covid pozitív lettem mellette még.
2022. dec. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!