Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebben a testhelyzetben mennyi...

Ebben a testhelyzetben mennyi ideig tudsz lenni? Hány másodperc/ perc a rekordod?

Figyelt kérdés

Tüntesd fel a válaszodban a; korod, nemet és ha tudod akkor a testmagasságod és a testsúlyodat is, és ha ezeken felül még erre is tudsz válaszolni, hogy mennyire vagy edzett az még kiemelkedőbb válasznak veszem:

semennyire, közepesen, gyakorlott, edzett.


semennyire: 3- 4 havonta sportolsz pld: kerékpár, futás, úszás, ... vagy bármi mást

közepesen: heti 1 - 2 alkalommal sportolsz

gyakorlott: minden harmad olykor másnap is sportolsz

edzett: heti egy nap kivételével minden nap sportolsz.


--------------------------------

Kép az állás pozíciójáról:

[link]

--------------------------------


Pld.: férfi, 23éves, 67kg, 178cm, edzett



2022. aug. 25. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Ameddig akarok.
2022. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Eltelt 6 óra, most már abbahagyhatom?
2022. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha feltöltesz egy 6 perces videót ebben a pózban akkor elküldök neked. 100.000Ft -ot azonnal.


Még a legedzettebb emberek sem tudnak 2 -3 percnél tovább ebben a pozícióban lenni, mert összeesnek.

Majd pont te fogod bírni 6 óráig, szerintem ha fele ilyen hülye lennél mint most még akkor sem jönne össze a 3 perc.

2022. aug. 25. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Mi köze a hülyeségnek az izomhoz? Te be vagy szívva? Eddig is gyanús volt, de most már biztos vagyok benne.
2022. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4# Bocs de ebben az esetben te vagy a tájékozatlan (hülye) úgyhogy mielőtt arcoskodsz, olvass utána!


Érdekes téma, megéri!

2022. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2,5 perc


33 n, 168/53 közepesen edzett (minden nap túrázok 4-5 km-t ebéd után, meg heti 1-2x futok, amikor kedvem tartja)

2022. aug. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ú de nagyon szuper vagy! Gratulálok az idődhöz.

Tartsd meg ezt a kitűnő szokásodat, hogy gyakran mozogsz és ha teheted mozgass meg másokat is mert igazán sokan rászorulnának csak azt sem tudják, hogy hol/ mikor/ kivel/ mivel kezdjék el.


Hogy sokáig fiatalos, szép, szexi és ERŐS legyél hagyj fel az alkohollal, cigarettával, gyógyszerekkel és helyette egyél sok zöldséget és gyümölcsöt és mellőzd a feldolgozott ételeket. Aludj jól(csendben és sötétben) és szexelj jókat azzal aki szeret és szeretsz és kívánsz és kíván.



Azért tartom nagyra a válaszod mert több itt a hülye mint az égen a csillag és pont egy 33 éves nőtől nem vártam volna választ de megtörtént, ezért hálás vagyok neked.


nekem első nekifutásra 2 perc 10 másodpercig ment utána olyan jó volt elfeküdni az ágyon és kinyújtani a lábam, hogy nem tudom megfogalmazni de hatalmas megkönnyebbülés volt.


33f, 178/69 és edzett minden nap kerékpározom 30-40km-t és néha én is túrázok az erdőben vagy a Duna partján.

2022. aug. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!