Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindennapi reggeli slájmozást...

Mindennapi reggeli slájmozást mi okozhat és mi szüntethetné meg?

Figyelt kérdés

Évek óta folyamatosan fennálló probléma ez, hogy minden reggel le van rakódva a torkomon, garatomban, és minél többet alszom, annál több van, évszaktól függetlenül, allergiás nem vagyok (tudtommal) semmire, nincs semmilyen légúti betegségem, nem vagyok megfázva, sosem dohányoztam, mégis van, hogy ébredés után akár még egy órával is (nem folyamatosan persze) krákogom fel... Arra tippelek, hogy lehetséges, hogy azért, mert tátott szájjal alszom? Vagyis nem bírom teljesen becsukni sosem alvás közben, mikor elernyed a szám, mert egy kicsit előre áll a felső fogsorom és a nyálam is szokott folyni rendszerint:/ Nemrég antibiotikumot írt fel a háziorvos és köptetőt, de nem igazán lett jobb.

Tudnátok hasznos tippeket mondani, ha valakinek volt már ilyen? Mi válhat be rá?


21/L



2022. aug. 27. 01:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nyitott szájjal alszol teljesen normális, ne foglalkozz vele.

Ez nem slájm, egyszerűen kiszárad a nyálkahártya, még csak a fogsorod állásához sincs köze.

2022. aug. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!