Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyton rosszat álmodok, már...

Folyton rosszat álmodok, már nagyon elegem van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már teljesen üldözési mániám van emiatt, folyton azt álmodom, hogy itt, a lakóhelyemen történik valami, általában a szeretteimmel vagy velem.

Előbb azt álmodtam, hogy egy tömeggyilkos elrabolta a barátnőimet akik nálam voltak, felhívtak engem és hallottam ahogy megkínozza őket...


Már annyira elegem van! Kb 200as vérnyomással sikítva riadtam fel..


15/L


2010. szept. 24. 18:19
 1/8 Liguan válasza:
Olvas tévézés helyett vagy szerez be álom fogót
2010. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van álom fogóm, bár annyira nem hiszek benne, dísz csak..

Nem is tévézek, főleg híradót nem nézek, ott mindig csak negatív dolgokat mondanak..

2010. szept. 24. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

higyj benne:) Az főleg az álmoknál nagyon sokat segít,mert tudat alatt biztonságérzetet ad:)

Lefekvés előtt mondogasd azt hogy ma valami szépet fogok álmodni:)

Amúgy velem is van ilyen néha 1hét kb és elmúlik.

16/L


Ja, még attól is lehet, ha lefekvés előtt nehéz, zsíros kaját, vagy sokat ettél.

2010. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én már vagy 3 hete folyamatosan rosszat álmodok annyira rossz, ilyenkor félek ránézni arra, akiről szólt az álmom :S

Este kipróbálom :) (sose eszek alvás előtt)

2010. szept. 24. 18:39
 5/8 Kitti0816 válasza:
Hát elösszőr is, lehet hogy valami nagyon nyomja a lelked, esetleg rosszat tettél egy szerettedel és félsz hogy ezért történik vele valami, vagy pedig hallottál valamiről ami az álmaiddal kapcsolatos és nagyon félsz tőle.Ha azt akarod hogy elmúljon próbáld kideríteni mi váltotta ki, és próbáld leküzdeni, megnyugodni.Ha már végképp nem használ semmi, fordulj orvoshoz.Az ilyen álmok nem a legjobb előjelek, de akár kis oka is lehet.Ezeket nem tapasztalatból mondom. Velem ilyen soha nem történt, tehát ha nem tudtam vele segíteni sajnálom.De én a helyedben orvoshoz fordulnék.Vagy egy nagyon jó baráthoz akivel végig vehetnéd lépésről lépésre mik vannak az álmaidban, mit jelenthetnek.
2010. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem keresek majd valami orvost, vagy pszichológust, mert tényleg nyomja a lelkem.. Semmi önbizalmam sincs, folyton rettegek attól, hogy megcsal a barátom..
2010. szept. 24. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Priviben adnák címet.
2010. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeretethiányban szenvedsz és a tudat alattid valami katasztrofálissal akarja kikövetelni hogy a környezeted /fiúd odafigyeljen rád. Ne egyél lefekvés előtt, hallgass relaxációs zenét és mondogasd magadban,hogy veled mindig csak jó dolgok történnek. És ha konfliktusod volt a közelmúltban a környezeted bármely tagjával rendezd. Mindenkivel beszélgess aki megbántott,és jobban fogsz aludni.
2010. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!