Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen táplálékkiegészítőket...

Milyen táplálékkiegészítőket tudtok ajánlani, ami segít energizált és produktív maradni egész nap?

Figyelt kérdés
Mostanában elég hamar enervált állapotba kerülök, túl hamar ahhoz, hogy magamnak megfelelően produktív lehessek. Délután 4-5 körül már azt érzem, hogy nem bírom a gyűrődést. Ehhez képest elaludni már elég nehezen tudok. Csak céltalanul fetrengek. Arra gondoltam, talán itt tudnak nekem ajánlani olyan kiegészítőket, amik segítenek az energiaszintem egész napos szinten tartásában, illetve még elalvást segítő szereket is írhattok. Minden választ előre köszönök!

2022. szept. 14. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kocogas segit aludni es feltolt energiaval.
2022. szept. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Egyél sokkal több zöldséget, gyümölcsöt.
2022. szept. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nap közben nincs energiád de este meg nem tudsz elaludni az lehet mellékvese kimerültség. Azt érdemes lehet megnézetni.


Amúgy ashwagandha és B12 talán tud segíteni az agyadnak aludni meg a magnézium, de amúgy meg ha nem tudsz aludni, akkor hiába tömöd magadat, nem fog segíteni hosszútávon. Előbb azt kellene megoldani.

2022. szept. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium-biszglicinát meg metionin az alváshoz.
2022. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!