Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hőemelkedés,belső láz okozta...

Hőemelkedés,belső láz okozta volna?Teljesen megijedtem.?

Figyelt kérdés

Tegnap reggeltől rosszul vagyok.Torokfájás,fejfájas,erős derék,hátfájás,hidegrázás-verejték váltakozása.Rámértem a vérnyomásra és a pulzusom 126 volt ott azt mondtál vegyek be egy concort.Éjszaka is alig aludtam fájt mindenem.Reggel vettem be egy fél flectort gyönyörű 70-es pulzusom volt,jól voltam.Most megint kezdődik a fázás-izzadás és megint megy felfelé a pulzus.Miért?A háziorvos szerint nincs köze a betegséghez én mégis úgy érzem van mert csak akkor kezd felmenni ha...

..szóval magyarázza el nekem valaki kérlek.Kicsit ijesztő volt hogy ennyire vert a szívem


2022. szept. 16. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzésnél, akut betegségnél, hőemelkedésnél, szinte mindig megemelkedik a pulzus.
2022. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma már délelőtt normális volt,most megint hogy ráz a hideg meg gyenge vagyok 90.De már jobb mint a tegnapi nap.
2022. szept. 16. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!