Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Deadalontól nagyon álmos leszek?

Deadalontól nagyon álmos leszek?

Figyelt kérdés
Aki szedett már ilyet, mennyit aludt tőle?

2022. szept. 16. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem vettem észre, hogy álmosított volna.
2022. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

En almos szoktam tole lenni, igen. Olyan 2-3 orat tuti aludni szoktam, de en csak akkor veszem be, ha busszal kell sokat utaznom, mert azon szoktam csak hanyni.


Viszont erdekes modon volt mar olyan, hogy bevettem, de kozbejott valami es megse utaztam el, akkor egyaltalan nem voltam tole meg csak faradt se :D Szoval lehet, hogy nekem kell hozza a busz, hogy aludjak 🤷‍♀️

2022. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Ha hányingerre veszem be (tudom, utazás előtti gyógyszer, de nekem erre is kell), nagyon lassan hat, eltelik vagy másfél-2 óra, de akkor szinte azonnal üt, belassul minden, ásítozok, majd pedig "bólogatok". Ez az esti bevételre vonatkozik, napközben nem vettem észre ilyet.
2022. szept. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!