Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Levágtam egy anyajegyet és...

Levágtam egy anyajegyet és vérzett, mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval levágtam véletlenül egy anyajegyet borotválkozás közben, de csak decemberre kaptam időpontot a bőrgyógyásztól. Addig lehet valami bajom, vagy úgy egyébként mit csináljak?
2022. okt. 3. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
December egyébként nincs olyan nagyon messze, ha nagyon csúnya max menj el maszek orvoshoz (márha megengedheted). Az anyajegy mindig kényes téma, mindenki azt mondja hogy hú mindentől elrákosodik, nyilván vannak extrém esetek, de egyébként nem gyakori. Szerintem ne aggódj miatta, ha esetleg elkezdene egy fehér kör kialakulni körülötte az miatt pedig pláne ne, keress rá, ez akkor szokott lenni, ha megsérül az anyajegy de semmi gond (nekem is van).
2022. okt. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván majd nézze meg az orvos, de simán lehet, hogy nem lesz semmi baj. Nekem költözésnél egy bútor sarka kb. a fele anyajegyet lekapta, vérzett is nagyon meg fájt. De a bőrgyógyász azt mondta, hogy semmi baja és nem ilyesmitől fog elrákosodni, hanem pl. UV-sugárzástól, de nagyon jól tettem, hogy megmutattam neki.
2022. okt. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!