Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam magányosnak?

Miért érzem magam magányosnak?

Figyelt kérdés
22 eves lány vagyok, lassan egy éve párkapcsolatom van, vannak barátaim is, akikkel évek óta szoros a kapcsolatom, minden nap beszélünk. Júliusban kezdtem el dolgozni, eddig tanultam. A munka miatt is sokat stresszelek, pedig mindenki normális és segítőkész. Tudom, hogy mindenem meg van és nincs okom panaszkodni, nem is szoktam. De mintha valami mégsem lenne teljes és valami hiányzik. A barátaim és a barátom is érdeklődik folyton,hogy mi van velem, de valahogy magamnak sem tudom megmagyarazni és ha elkezdek erről beszélni csak fura tekinteteket kapok, de ha másnak van valami apró kis baja, egyből engem találnak meg, én pedig rosszul érezném magam, ha én sem foglalkoznék velük. Kimerültnek és üresnek érzem magam, nem tudom mi lenne a megoldás mert valószínűleg csak elégedetlen vagyok, de nincs rá okom.
2022. okt. 16. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állandó hajtás és megfelelési kényszer. Egy kicsit pihenned kellene és szó szerint lesz@rnod mindent. Legalábbis is én ezt tenném.
2022. okt. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az vígasztal, hogy neked még van esélyed, nekem már aligha sajnos. Ne légy olyan, mint én, mert azt az érzést nem kívánom senkinek, mikor pl reggel felébredsz, és még egy nyomorult csótánybogár sem üvözöl a sötétség leplével takart kicsinyke szobámban, amely megcsömörlött már az álmaimtól s vágyaimtól, a kirekesztett külvilágot hibáztatva.
2022. okt. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimerülés megspékelve enyhe depresszióval. Válts munkahelyet, oda ahol kevesebb a szorongásod, lehet kevesebb munkaidő, kevesebb felelősség vagy játékosabb munka.
2022. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!