Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napok óta fáj a hasam lent a...

Napok óta fáj a hasam lent a köldököm alatt. Tegnap arra ébredtem, hogy fáj a csípőcsontom ha elfordulok. Megfáztam?

Figyelt kérdés
Fáj a hasam a köldököm alatt napok óta, nincs étvágyam, és sokszor van hasmenés szerű érzésem, de nem jön semmi. Tegnap arra ébredtem, hogy fáj a csípőcsontom jobb oldalt és ha jobbra fordulok akkor kellemetlen. Kb 1 hónapja megvoltam fázva, lehet ez a következménye? Lány vagyok.
2008. dec. 23. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan menj el orvoshoz!!! Ha napok óta tart már nem játék. Nem akarlak ijeszteni és ördögöt festeni a falra, hisz nem vagyok orvos, de szúró alhasi fájdalommal akár vakbélgyulladásod is lehet (persze, ha még nem vették ki neked). Mindenképp nézesd meg. Mert, ha véletlenül az akkor, súlyossá válhat és nem játék. No persze ez csak egy feltevés volt. De akár lehet nőgyógyászati eredetű dolog is gondolom.
2008. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én bélhurutra gondoltam. Úgy tudom hogy az jár hasmenésszerű fájdalmakkal, de úgy hogy csak érzi és nem jön semmi + étvágytalanság...

Am néha szokott szúrni ott a vakbelem környékén (lent jobb oldalt). Az rosszat jelent?

2008. dec. 23. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentjére válaszolva:

Nem tudom, menj el orvoshoz! Én nem vagyok az. Barátnőmnek volt vakbele, napokig tartó hasfájással. A bélhurut sem játék. Nem lehet ám csak úgy találgatni. Ne menj neki így az ünnepeknek, keresd fel mielőbb az ügyeletet, és ha utána szükséges a sürgősségi osztályt a hozzád közel levő kórházban!!!

2008. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezz mi van veled! Érdekelne, mi történt.
2008. dec. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hahó, mi lett veled? Érdekelne, hogy mi történt a továbbiakban.
2009. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál és azt mondta fel vagyok fázva. Kaptam rá gyógyszert azóta nincsen semmi bajom. Jah a derekamat meg valszeg meghúztam vagy picit megfázott a hidegben.
2009. jan. 11. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy jelentkeztél, és hogy rendben vagy!
2009. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól esik hogy valaki érdeklődik :)
2009. jan. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!