Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van a Loop Earplugs hoz...

Van a Loop Earplugs hoz hasonló füldugó, ami nem kerül olyan sokba?

Figyelt kérdés
Sokszor zavarnak a túl hangos zajok. És nem teljes zajkiszűrős füldugóra lenne szükségem, hanem olyanra ami megszűri vagy tompítja nekem a hangokat. Mert megmindom őszintén amennyibe a Loop márkájúak kerülnek, annyit nincs szívem kiadni rá. Főleg hogy nem tudom nekem becálna-e.

2022. nov. 10. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom csak egy része a kérdésednek, de 100 napos visszaküldési garancia van, ha esetleg nem tetszene. Nyugodtan kipróbálhatod, és ha nem jön be, egyszerűen visszaküldöd nekik.

Én is ilyen alapon rendeltem, csak azért írom. Sok pénz, ha nem jön be, de ha meg működik és tökéletes arra, amire kell akkor nekem megéri...

2023. febr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vannak kínai "hamisítványok", de azok bőven alulmaradnak minőségben. Valóban drága a loop, én pár napja rendeltem, de tényleg elképesztően jók a visszajelzések róla. És igen, 100 napon belül vissza lehet küldeni, ha mégsem jön be
2023. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!