Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet ilyen rövid időre (pár...

Lehet ilyen rövid időre (pár másodperc) ?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban 1-2 között még néztem a tv-t de folyton ásítottam , gondoltam oxigén hiány , feltettem a szaturációmérőt és 96-98 , pulzus 61-64 , majd , a műszert lettettem magam mellé és megísmételtem pár perc múlva , és a pulzus 45 volt !! majd 1-2 mp 53 majd 59 és vissza 61 - 64 mi fene lehetett ez , tényleg 45 volt akkor vagy az még nem a valódi érték volt csak akkor állt be a műszer , para van.

2022. nov. 17. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hajnali kettőkor ásítasz, és felrakod a szatmérőt? Ráadásul nem is egyszer?

Nem kicsit vagy hipochonder.

Rakd el valamelyik fiók mélyére, mert ez csak súlyosbítja a hipochondriádat.

2022. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pulzoximeternel meg a telefonos pulzusmerom is pontosabb. Amugy,ha megfigyeled műszerrel,attól is változik az érték,ha felállsz, veszel egy levegőt,vagy visszatartod nehany masodpercre.
2022. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, te nem kicsit vagy hipochonder :/
2022. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de ha neked menne gyakran 50-alá a pulzusod , te is az lennél.
2022. nov. 19. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem mesz kardiologushoz ha szted para van?
2022. nov. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már sokbál voltam , de mind azt mondja hogy nincsxokom aggódni , hiába sokszor alacsonyabb a pulzusom.
2022. nov. 19. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Inkabb meresi hiba, vagy ahogy mondod, akkor áll be a műszer. Minimum 30 mp kell neki,hogy beálljon. De ha közben mozogsz, vagy nem egyenletesen veszed a levegot,akkor ossze vissza ugral. Illetve nem mindegyik ujjon mutat azonos erteket. Ezek a muszerek meg nem pontosak,mint írtam. Nekem mutatott már veszélyes véroxigén szintet is a pulseoximeter ugy h teljesen egészséges voltam.
2022. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nem gáz, ha alacsonyabb a pulzus. Az enyém sokszor van 40-60 közt nyugalmi helyzetben (óra méri, nem én direktben). Fiataloknál, vagy edzetteknél előfordul, én sosem tartottam magam hű de edzettnek, de mikor rájöttem, hogy milyen szinten mozog a társadalom, akkor leesett, hogy ja, a heti 3 futásom, meg egy túrám igenis edzettségnek számít. Szóval nem feltétlenül kell összefosni magad a 40-es pulzustól, pláne, hogy alvás közben simán leeshet annyira, és mivel hajnalban tévéztél, gondolom, feküdtél már, és a tested aludni kívánt, nem azt, hogy felrakj rá egy műszert aztán stresszelj az eredményen.
2023. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!