Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől dugul be az orrom...

Mitől dugul be az orrom folyamatosan?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy hónapja be van dugulva az orrom, először azt hittem, a megfázástól (szeptember óta kétszer is meg voltam fázva) de azóta tart. Nem folyik az orrom, csak folyamatosan bedugul. Napközben zavaró, mert száraz lesz az orrom belül, estére pedig teljesen bedugul. Éjjel is többször felkelek, hogy a számon veszem a levegőt és kell igyak, mert az ki van száradva. Ilyenkor nasivin klasszik orrsprayvel fújok egyet-egyet, meg nózi stiftet szagolom és jobv lesz pár perc múlva. Lefekvés előtt is ezeket használom, akkor nincs gond éjjel.

Mit tehetnék (azon kívül h orvoshoz megyek)? Valakinek volt hasonló, és ha igen, mi vált be?



2022. nov. 19. 00:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás lehetsz, menj el egy allergiavizsgálatra.
2022. nov. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Orrspray függőség. A Nasivint nem szabad 7 napnál tovább használni.
2022. nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Száraz a levegő. Hasznáj olyat, hogy Ung.Nasale. Orrkenőcs, mentolt és vazelint tartalmaz. Használhatod szinte bármeddig. Párásíts valamivel ott, ahol alszol.
2022. nov. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is hasonló problémám van kb. három hete.

Szintén orrsprayt használok, de valóban nem szabad hosszú távon, túl gyakran használni.

Van, hogy a jó meleg csapvíz gőze segít.

2022. nov. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!