Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már több,mint fél éve nyugtala...

Már több,mint fél éve nyugtalanul alszok,keveset,többször felébredek és gyakran érzem,hogy mar az éhség.Mi lehet velem?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve már hogy nem alszok rendesen.

5-6ora a max,azt is úgy hogy vagy 6x felkelek,mert hajnalban többször is érzem,hogy ég a gyomrom,és hogy muszáj ennem.Leginkabb szénhidrátot ,valami olyat,amiben van cukor.

Egészségesen eszem már évek óta cukor nélkül,és edzek rendszeresen de mostanában falasi rohamjaim vannak,és ilyenkor cukros dolgokat is eszek mert egyszerűen nem bírom.

De leginkább kora hajnal vagyok nagyon éhes

Ha este eszem ha sokat,ha keveset,ha több szénhidrátot ha több fehérjét vagy zsírt,vagy akár keverve,BARMIT és bármennyit eszek,rá egy órára ahogy lefekszek újra ennem kell.

Megőrülök ebbe már.

Nagyon stresszes vagyok,emiatt is lehet,de nem tudom hogy segíthetnek magamon.

Ráadásul borzasztó fáradt vagyok a nap nagy részében,este meg mar tele vagyok energiával.

Mi történik velem,mi lehet a baj?akármennyire kiegyensúlyozottan próbálok enni,mellette hét 4-5x edzeni,az étvágyam akkor se csökken és az alvásom akkor sem kielégítő,lehet akármilyen fáradt.


2022. nov. 22. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Napközben ég a gyomrod? Nem érzel gombócot a torkodban?
2022. nov. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel fordulj a háziorvoshoz. Egy laborvizsgálatból kiderülhet, minden rendben van-e az anyagcseréddel. Esetleg egy otthoni vércukormérőt is vehetsz, kideríteni, hogy ténylegesen mi történik a vércukorszinteddel nap közben.
2022. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!