Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A béres csepp miért okoz...

A béres csepp miért okoz emésztési panaszokat? Hasmenés és nagyon bűzös puki

Figyelt kérdés

Nekem mindig erős görcsös hasmenésem volt tőle.


7 éves fiamnak javasolta az orvos immunetositesre, mert idén folyamatosan elkapja a felső légúti nyavalyákat. Bő 1 hónapja szedi, mivel 25 kg (tehát vékony is) ezért örömmel tapasztaltuk hogy az étvágya javult. Nem eszik már nyámmogva, nem hagy ki étkezés, jóízűen eszik, ízlik neki az étel, kimondja hogy éhes, enni akar. Tehát mennyiségileg nem fogyaszt többet még, de látványos a javulás így is.


Viszont elkezdett pukizni és bizony borzasztó bűzöset.

Zavarja szegényt, iskolás. Így szünetet tartottunk, ekkor abbamaradt. Most ismét elkezdtük de kevesebb cseppet adok, 10 csepp helyett csak 6 cseppet de ma ismét jelentkezett a tünet.


Mivel nekem is emésztési panaszom volt tőle, számomra és a család számára is egyértelmű hogy a béres csepp okozza.


Viszont segített a náthákon is, nem kapja el vagy 3 nap alatt legyűri. Tehát jó lenne folytatni a kúrát.


2022. nov. 24. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a betegtájékozatóban ezt találtam: "Nagyon ritkán - elsősorban éhgyomorra, vagy a szükségesnél kevesebb folyadékkal való bevétel esetén - enyhe, átmeneti gyomorpanaszok felléphetnek."


Szóval a kérdés, hogy úgy veszítek be, ahogy a tájékoztató előírja?

2022. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Legalább már 20 éve használom, és semmi ilyet nem tapasztaltam.
2022. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem a Béres csepptől pukizik, hanem attól, hogy eddig nyámmogva evett, most meg normálisan. Beindult az emésztése, és az emésztőrendszere nincsen hozzászokva ilyen mennyiségű ételhez. Majd idővel elmúlik, ha már elég ideje eszik rendesen.
2022. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
47%
Azért van ez, mert máshogyan étkezik, gondolom más dolgokat is eszik, többet, megváltozott a habitusa. Persze ettől még lehet intolerancia valamelyik összetevőre vagy csak amit vettetek most, az silány minőség, valamit elkutyultak benne.
2022. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!