Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész napos fáradtság és...

Egész napos fáradtság és szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Reggel óta nem vagyok jól,kivéve ha fekszem.Egyébként szédülök,gyenge vagyok és ájulás kerülget.

Mi okozhatja ezt?


2022. nov. 27. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod mérted?
2022. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ellenőrizd a vérnyomásod és a pulzusod!
2022. nov. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vashiány?
2022. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ,mértem.Egyébként sem magas a vérnyomásom .Ma 100-110/55-65 volt.80-100 a pulzus.1hónapja voltam vérvételen.A vasam jó,viszont a hemoglobin csillagos,de csak minimális az eltérés

Sajnos az idei évem elég tragikus.Keveset tudok enni,sajnos sokat idegeskedem.Fogytam is majdem 10 kilót május óta.

2022. nov. 27. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedden voltam vérvételen. Hemoglobin és hematokrit, igaz egy hajszálnyival, de a referenciaérték alatt volt. Szerdán ólmos fáradtság volt rajtam egész nap, csütörtökön délelőtt pedig úgy szédültem, hogy komolyan megijedtem. Viszont a héten kettős front volt, illetve a vérszegénység is tud ilyen tüneteket produkálni.
2022. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegkimerültség?
2022. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!