Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hirtelen fellépő látászavar...

Hirtelen fellépő látászavar mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este egyik percről a másikra jött rám.Egyik szememet érintette csak.Színes úszó alakzatok és homályos folt jelent meg a szemem előtt.

Nagyon megijedtem...kb fél óra múlva elmúlt..

Volt ilyen esetleg már valakinek?


2022. dec. 12. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló lehetett nekem is, aura látás, ennyit találtam róla a neten.
2022. dec. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fényt láttam, nem volt színes
2022. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neked volt más tünet?fejfájás például?Hányszor fordult elő?
2022. dec. 12. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, aurás migrén

[link]

2022. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eddig kétszer, random, nem volt közös pont a két eset között. Elsőre besz.rtam nagyon. A fejem fájt utána, migrénem rengeteg volt már az életemben.
2022. dec. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam..

Én is beparáztam nagyon,rámjött a pánikroham is..😔Azt hittem sztrókom van,aludni sem mertem.

Te voltál vele dokinál?

2022. dec. 12. 08:21
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennél kevesebbtől is kaptam már pánikrohamot, így vettem be kb azonnal nyugtatót, tudom, hogy ha pánikolok, azzal csak rosszabbat teszek és lefeküdtem, vártam, mikor múlik el. Orvost nem kerestem fel miatta, az ijedtség nagyobb volt, mint amekkora maga ez a probléma.

Mondjuk nem tudom, ha vezetés közben érne el ilyen, lenne e időm lehúzódni míg elmúlik, de most kijelenthetem, hogy nem baj, hogy nincs jogsim :)

2022. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én is pánikos vagyok sajnos..Főleg ebben az évben,mert ez egy katasztrófálisan sz@r év...

Mèg mindig félek egy kicsit,hogy mi van ha megint rámjön..🥴

2022. dec. 12. 08:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!