Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy meg vannak...

Mitől lehet, hogy meg vannak duzzadva a nyirokcsomók a nyakamban és kicsit nehezebben tudok nyelni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőzés, eltérés valahol a szervezetedben, az meg védekezik.
2010. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb esetben torokgyuszi.
2010. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha levegőt veszek az orromon,az is fura egy kicsit-nem olyan,mint máskor,normál esetben....kicsit olyan szorító érzés...
2010. okt. 1. 13:51
 4/7 anonim válasza:
Jó lenne tudni,hogy mióta van megduzzadva és hogy fáj-e.
2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem fáj,szerencsére...de elég zavaró....
2010. okt. 1. 14:41
 6/7 anonim válasza:
Nekem hasonló tüneteim voltak szövetmintát vettek Lymphadenitist állapítottak meg kezelni meg sem próbáltak annyit mondtak, hogy műtét.Nem szeretem a kést magammal szemben így nem vállaltam a műtétet.Interneten olvastam,hogy a gyermekláncfű és a kombucha tea jó erre.Napi 15-20 virágszárat megettem + két bögre teát. Láss csodát 1 hónap alatt nyomtalanul elmúlt ennek már 2 éve.
2010. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de jó...én utálom a dokikiat,szóval nagyon szeretném elkerülni őket,általában csak a szabdalásra gondolnak...köszi szépen...valószínű,hogy én is kipróbálom....
2010. okt. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!