Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontint vettem be, de magyon...

Fontint vettem be, de magyon , kivagyok, idegileg most, már 2 db 0.25 bettem , be többetar nem merek, Valerianát vehetek be? Nem okoz gondot?

Figyelt kérdés

2022. dec. 26. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Frontinra a valeriana semmit sem fog érni. Idő kell, míg ez a mennyiség hatni kezd. Mennyi az orvos által felírt napi adagod?
2022. dec. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a valeriana szart se ér kilószám szedheted
2022. dec. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak, 0.25 írt a doktornő.
2022. dec. 26. 09:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be többet, viszont a YouTube-on vannak nyugtató légzési gyakorlatok ,vagy vezetett relaxáció hátha segít
2022. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz 0.5 mg nyugtatótól. Olyan mintha megittál volna 2 sört. Valeriana nem kell, kb egy gyümölcstea "erejével" hatna. Sétálgass a friss levegőn, vagy hallgass relax zenét, és pihenj nyugiban + gondolj vmi szépre, vagy semlegesre.
2022. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért írta fel neked a doki a frontint?
2022. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mert , lett egy betegségem, és nehezen törődök bele,

De most másért vagyok depressz.

2022. dec. 26. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!