Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Break-danceztem ( körhinta )...

Break-danceztem ( körhinta ) és most igy másnap annyira fáj mindenem ( bővebben lennt )?

Figyelt kérdés

Tehát felültem rá, mindig felszoktam amikor tudok, nagyon szeretem, csak most meg nagyon fáj a derekam, fejem, stb ( ugye azért mert annyira rázkódik stb.)

mit lehet ezellen tenni, hogy hamar elmúljanak a fájdalmaim? nem lilult be még, de ugy érzem magam mint akit agyonvertek :S van valami jó tippetek? bocs a hülye kérdésért csak már nem tudok magammal mit kezdeni


2010. okt. 2. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pontosan úgy szoktam magam érezni utána, mintha másnapos lennék! De imádom a break dancet! :D
2010. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni.. vegyél lazító fürdőt, masszíroztasd meg magad és pihenj:) ennyi


esetleg borogasd ha valahol nagyon fáj, vagy vmi rávaló krémmel kenegesd.(fekete nadálytő talán,bár az asszem lilulásra való)

2010. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző voltam:Másnapra elmulik, pihenj, forró fürdő, ami ellazít.
2010. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!