Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Remotiv extra vélemények?

Remotiv extra vélemények?

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem vált be, most próbáltam. Szorongásra.
2023. jan. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hatott ahogy kellene?
2023. jan. 7. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Semmit nem hat.
2023. jan. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Van akinek hat, van akinek nem. Én enyhe depresszióval küzdök, én is nehezen hittem benne, mivel úgy éreztem bármit csináltam semmi sem segített és ugyanúgy rosszul éreztem magam. Aztán 2 hét után elkezdtem érezni a hatását, a hangulatom kicsit jobb lett és lett már egy minimális étvágyam, valamint a kognitív képességeim is elkezdtek javulni, jobban átláttam, át tudtam gondolni a helyzeteket és már jobban bele tudtam élni magam abba, ami velem történik, nem csak egy kívülállóként figyeltem a világot, nem csak egy zombiként letéztem benne hanem kezdtem részese lenni. Én ezt nem gondolom placebónak mivel korábban semmi sem segített, azután lettem jobban hogy elkezdtem szedni. Nyilván az is rásegített a hatásra, hogy pszichológushoz is járok, anélkül nem lenne ilyen hatékony, mert a problémám gyökere is kezelve van, nem csak a tüneteim. Viszont egy próbát szerintem mindenképp megér mivel gyógynövény, szerintem jobb először természetes módon megpróbálni kezelni és ha az nem segít csak utána a gyógyszerhez folyamodni hiszen az amúgyis súlyos esetekre van, enyhe depresszióra szerintem simán beválhat a remotiv extra. Úgyhogy én csak ajánlani tudom, szerintem megéri kipróbálni, valamint azt is javaslom, hogy pszichológust is keress fel, mert úgy még hatékonyabbá tudod tenni a gyógyulási folyamatod és azt is meg tudod előzni vele hogy a későbbiekben visszaess.
2023. nov. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!