Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ashwagandha hatása a szedése...

Ashwagandha hatása a szedése után is érzékelhető?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy mennyire jó a stresszcsökkentő hatása, illetve jobban alszik tőle az ember. Viszont nem annyira szeretném évekig szedni valamit ezért szeretném megkérdezni, hogy ha elkezdem szedni és szedem egy pár hónapig, amíg már teljesen jól alszom, és nem annyira stresszelek a dolgokon, viszont abbahagyom a szedését, attól még a probléma amin segített nem fog visszatérni?

Tudom, ez rajtam is múlik, csak szeretném tudni, hogy a hatásához meddig kell szedni.



2023. jan. 16. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél változó, valakinek semmit nem hat, valakinek még a motivációját is elveszi, annyira "lenyugtatja"


Nyilván, ha abbahagyod, alább is hagy a hatása, nem leszel nyugodtabb életed végéig.


Próbáld ki, aztán majd látod. Még mindig ezerszer jobb ezt szedni életed végéig, mint valami alprazolám alapú szemetet (pl. frontin, xanax)

2023. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!