Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A túl alvás betegség tünete?

Lunora kérdése:

A túl alvás betegség tünete?

Figyelt kérdés

Hétköznap 23:00 tól 6:00 ig alszom, tehát 7 órát. Ennek ellenére a felkelés nem megy. Lámpákat kapcsolok fel, hogy muszáj legyek kikelni. Valamint most hétvégén is 14 órát aludtam egyhuzamban.


Valamint havonta egyszer szédelgek.


Az orvosom nem a legjobb orvos, általában csak kiír egy hétre mikor már nem bírok dolgozni se bemenni emiatt.Nagy nehezen csináltattam egy vérképvizsgálatot, de abban minden értékem, szinte tökéletes volt.


Vashiány? Esetleg magnézium hiány? Járt már valaki így? Hol kezdjem a kivizsgálást?


25 éves vagyok.



2023. jan. 17. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

7 * 8 = 56

5 * 7 = 35

56 - 35 = 21

21 - 14 = 7

Nem vagy beteg, csak a hét közben felgyűlt alvásadósságodat hétvégi hosszabb alvással fizeted meg.

2023. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem megy, mert 7 óra kevés, plusz még a tikokkal is kelsz.
2023. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
0%
Nincs az orvosoddal semmi baj, azon kívül, hogy ugyanúgy információkészségben szenved csakúgy, mint a ma praktizáló társai. Méga British Medical Journal is felrója a rendszernek, hogy min. 17 év szükséges ahhoz, hogy egy új információ bekerüljön a protokollba. Jelesül arra az információra gondolok (2015), hogy a mai nyugati típusú táplálkozástól bélrendszeri diszfunkciók lépnek fel, amik mintegy belső stresszként működve folyamatos kortizoltermelésre késztetik a mellékvesét. Amitől az egy idő után kifárad, és nem tud annyi kortizolt előállítani, hogy beálljon a cirkadián ritmusod.
2023. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!