Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ilyen színem?

Mitől van ilyen színem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Voltam vérvételen laborba. Ott nincs eltérés.



[link]



itt van a lelet.



Szívemmel nincs baj mert 2022. 07 hóba voltam ekg, 24h holter, terheléses ekg, szívultrahang. Nem volt baj.


Tüdőröntgenen voltam 1 hete. Ott sem volt baj. Cukrom az jó.



Miért lehetek sápadt? Vagyis mondta egy két ember tegnap is meg ma is.


Fáradt vagyok. utóbbi 2 éjszaka elég szarul aludtam max 3-4 órát az egyik éjszaka a másikon is kb 3 mat csak. (Hegesztőként dolgozom)



Lehet a fáradtságtól lennék?



26/Fiú.


175cm/74 kg vagyok. Vérnyomásom 120/75 pulzus 74


2023. jan. 19. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te is sápadtnak látod magad? Fáradtságon kívül érzel még valamit, attól függetlenül, hogy minden leleted jó.
2023. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát én nem vettem észre. Kicsit fehér vagyok. Vannak a szemem alatt ilyen faratsagi karikák.

Amugy fáradt vagyok.

Úgy más nem fáj. Igazából 1 hét múlva mennem kell pszichiáterhez szorongás miatt.

De nem tudom mit nézessek meg még magamon?

Elvagyok keseredve hogy meghalok vagy valami…..

2023. jan. 19. 16:22
 3/14 A kérdező kommentje:
Rossz neha a közérzetem meg a kedvem
2023. jan. 19. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Dehogy fogsz meghalni. Ezek, amiket elmondtál, mind pszichés eredetűek. Valószínűleg enyhe depresszióval küzdesz. Egy hét múlva ezeket mind elmondhatod a pszichiáternek.
2023. jan. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De igrn voltak panikrohamjaim de azokat lekuzdottem. De most ez a sapadtsag… Mindig azthiszem kezdek azert talpraallni es kuzdok meg minden es erre most ez jon..

Beirtam googleba hogy mitol van a sapadsag es egybol daganatot ir meg tumort meg minden betegseget…

2023. jan. 19. 16:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Daganatot a vérképben bizonyos értékek előre jelzik...én nem hiszem, hogy neked bármilyen fizikális problémád lenne, inkább ezek lelki eredetűek.

Kicsit próbáld meg elterelni a figyelmedet erről a sápadtságról és a googlet ilyen téren felejtsd el, mert a google szerint mindenki másnapra meghal, mert fáj a kisujja. Ne menjen át ez hipochondriába.

2023. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Rendben! Köszönöm szépen! :)


De ezelőtt is voltak így rosszabb napjaim meg kevés alvás 2-3 napig. Akkor hogy hogy nem voltam sápadt? Most meg miért jön ez is ki?

2023. jan. 19. 17:00
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsük el, hogy ez a téli időszak sokkal depresszív időszak, mint a többi. Egész nap napok óta szakad az eső, a nap szinte alig-alig süt ki, hideg van stb. Rosszul is alszol pár napja, fáradt is vagy, nem vagy annyira energikus, persze hogy sápadt vagy. Leleteid alapján a sápadtság, az teljes mértékben pszichésen van. És az a baj, ha minél jobban ezzel vagy elfoglalva, minél jobban hergeled bele magad ebbe a sápadtság témába, annál jobban fogod produkálni. Amit gondolsz, azt vonzod be. Azért, mert egy két ember azt mondta, hogy sápadt vagy, nem azt jelenti, hogy valami komoly betegség húzódik meg a háttérben, hiszen a leleteid, amelyeket orvos értékelt ki, mind negatívak, tehát hétköznapi nyelven jók. Hidd el, ha bármi gyanú is fent állt volna, akkor tovább vizsgáltak volna és nem hagynának egy 26 éves fiút hagyni meghalni, mikor az élet még előtte áll...Valaki az egész életét úgy éli le, hogy sápadt, és nincs semmi baja. Szerintem próbáld meg lekötni magad, ha van hobbid azzal foglalkozni és olyan dolgokat csinálni, ami egy kis inspirációt nyújt számodra. De egy biztos, hogy nem fogsz meghalni.
2023. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom!

Jol esett a valaszod! Nagyon nyugtato amiket irtal! Probalok masra koncentralni es nem ezzel foglalkozni!

2023. jan. 19. 17:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ha úgy érzed tudtam valamelyest is egy picikét segíteni. Drukkolok! Hidd el, hogy minden rendben lesz.
2023. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!