Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ad ki ilyen hangot a...

Miért ad ki ilyen hangot a testem?

Figyelt kérdés

Ha előre hátra mozgatom a vállam gyorsan mind a kettőt törzsemmel együtt. Akkor miért ad ki ilyen fura surlódó hangot valami? Vagy mintha lélegezenék igy gyorsan vagy nem is tudom milyen hanghoz hasonló.


Ez mi lehet?


2023. jan. 22. 22:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Olyan mintha a számból jönne ki ez a hang,
2023. jan. 22. 22:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én testem is ezt csinálja. Mintha szűk helyen jönne ki a levegő, vagy fulladnék, nem is tudom, de csak akkor ha úgy mozgok ahogy te is írtad. Nem tudom te mennyit sportolsz, de szerintem nálam az eltunyulás miatt van, nincs edzésben a tüdőm, másra nem tudok gondolni.
2023. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én járok futni nekem akkor semmi bajom! :)


Voltam tüdőröntgenen meg vérvételen makk egészséges vagyok.

2023. jan. 22. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Na nekem is olyasmi amit leírtál. Igen igen... Lehet ez mindenkinél így van vagy nem tudom.
2023. jan. 22. 22:48
 5/6 anonim ***** válasza:

a tüdődön belül mozog a levegő.

próbáld meg úgy is, hogy gelváltva mozgatod fel-le a vállaidat, akkor van a legjobb hangja.

hány éves vagy, hogy ezt most fedezted fel?

2023. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
26 vagyok! Sose figyeltem még meg ezt a dolgot :O
2023. jan. 22. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!