Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mint kiderült rosszul törlöm...

Mint kiderült rosszul törlöm a seggem 30 éve. Mi a tökéletes törlés titka?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok. Szőrös.

Utánaolvasgatva, amióta élek rosszul törlöm a seggem. Tudom ajánlgatják a nedves törlőkendőt (rendkívül bizarr érzés), a rendes mosást... bidével pl... na azt elképzelni sem tudom. Érzésre se... Mint egy szökőkút jön fel a víz, föléguggolok és hagyom hogy mosson? Vagy hogy? Hogy ne legyen az egész fürdőszoba egy merő (sz@ros) vizes?

Seggtörlő tippeket/tanácsokat várok.



2023. jan. 24. 16:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy naközben viszonylag alaposan kitörlöm a seggem sima wc papírral, aztán este, lefekvéshez előtt közvetlenül lezuhanyzok, és utána már nem megyek nagy dologra.


Ez azért jó, mert mielőtt beposhadna a segged éjszaka, szépen kimosod, és reggel babapopsira ébredsz.


Nyáron viszont parább, mert többet izzadsz. Ha van rá lehetőséged (pl. otthonról dolgozol, vagy van munkahelyi zuhanyzó), akkor zuhanyozz le nap közben.

2023. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%
Hogy derült ki? Valaki szólt, vagy mi? :-D
2023. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1-es: én is így csinálom ahogy leírtad, csakhogy este amikor leveszem az alsógatyát ha nem is mindig, de általában van egy kis szarcsík. Hol alig észrevehető, hol elég komoly.

Alapból rohadt nehezen törlöm ki a seggem, mert szőrös és elhasználok annyi papírt mint az állat ahhoz hogy tisztának tűnjön a papír.

2023. jan. 24. 17:23
 4/24 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy nem a rossz törlési technika, hanem a sok fingás a hiba oka. Az étkezéseden változtass, könnyen emészthető, nem puffasztó ételeket egyél pár hétig és nézd meg, hátha segít.
2023. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez zavar, szerintem nem gáz ha leborotválod a segged. Amúgy apósomnak is hasonló baja van, ő mindenhova visz magával nedves törlőkendőt, de ez neked nem opció.


A féknyom ellen még talán segíthet, hogy sőtét/fekete színű alsót hordassz.

2023. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én fentről lefelé törlöm.
2023. jan. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Mi a baj a nedves törlővel? Férjem is elég sokszor kaka szagú volt, meg estére besavanyodott :/ amikor jeleztem, kiderült, hogy rosszul törli: csak megdörzsölte a papírt a s&#egglyukán... Nem törölte... Vettem neki nedves törlőt, és mutattam, hogy előről hátra, és hajt egyet a papír. Nem úgy, hogy törli, és ugyanazzal a felével újra törli, mert így értelemszerű, hogy a kakás rész kerül a lyukhoz.
2023. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Hogy kell rosszul törölni? 2x Észak-északkelet felé, vagy hogy?
2023. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Én törlök, nem "odadörzsölöm". Mondjuk a hajtok egyet a sz@ros papíron és tovább törlök az elég cringe............
2023. jan. 24. 20:53
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2023. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!