Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a mellkasom?

Miért fáj a mellkasom?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajna szorongós vagyok meg pánikbeteg voltam. Kaptam időpontot pszichiáterhez mert egyedül nem tudom leküzdeni.


Voltam kardiológián,vérvétel,röntgenen is.


Mikor feszültebb vagyok vagy aggódok jobban meg nem vagyok nyugodt és szorongok utána miért van ilyen fura rossz érzésem a mellkasomba? Picit mintha fájna egy részen vagy nem is tudom.. Bal felül. De van mikor máshol.. Olyan mintha izgulnék folyamatosan és ilyen rossz érzés.


Nehezen múlik el. Ez mitől van? Meg néha szívdobogás érzésem van.


2023. jan. 30. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan a szorongásod miatt van és a pánik betegséged miatt! Ha nem tudsz ellazulni és folyton szorongsz a tested igy reagál! Fontos lenne szakemberhez fordulnod a szorongás és pánik betegségeddel mielöbb nagyobb egészségügyi bajod lesz bellőle!
2023. jan. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megyek pszichiáterhez! Milyen bajom lesz belőle nagyobb?
2023. jan. 30. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Magas vérnyomásod lesz!
2023. febr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja értem!


110/65 szokott lenni.

2023. febr. 2. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:
A folyamatos nyugtalanság idővel vérnyomásemelkedéssel járhat, ami megterheli a szivedet.
2023. febr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!