Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jövő héten megyek alkalmassági...

Jövő héten megyek alkalmasságira! Vérnyomásom itthon tök jó ,de ha dokihoz megyek egyszerűen nem tudom mit csinálhatnék ,hogy ne legyen magas.Mindig mérnek vérnyomást!Valami jól bevált ötlet?

Figyelt kérdés
2023. febr. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Van ilyen, nem lehet ezzel mit kezdeni. Legközelebb azt tudod csinálni, hogy veszel egy vérnyomásmérőt és csinálsz naplót. Egy hétig minden nap reggel, délben, este megméred és leírod és ezt megmutatod a dokinak, ha akadékoskodik. Most már kicsúsztál az időből.
2023. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Épp 2 hete voltam ilyen helyzetben. Otthon mérem és írom, hogy mennyi a vérnyomásom, rendben szokott lenni (azért is mérem, mert cukorbeteg vagyok, és nálunk viszonylag gyakran "együttjár" a magas vérnyomással). Vittem az orvoshoz a begépelt, kinyomtatott értékeket.

Az orvosnál 160/90 volt. Az kissé sok. Elmondtam neki őszintén az igazat, hogy izgultam/izgulok ebben a helyzetben. Megértő volt. És az is jó pont volt, hogy rendszeresen mérem, tehát foglalkozom a dologgal.

2023. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehér köpeny szindróma. Általában az orvosok figyelembe veszik. Mérd otthon , s írd fel. Majd mutasd meg a dokinak. Én úgy tettem. Nála mindig magasabb volt , mint itthon.
2023. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert nem szedst, fagyöngy tea.
2023. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nos, mi volt?
2023. febr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!