Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki szokott még kétszer segget...

Ki szokott még kétszer segget törölni?

Figyelt kérdés
Nagy wc után mindiíg egy rakás papírt használok, amíg teljesen folt mentes lesz a budipapír, de azt vettem észre, hogy utána x idő vúlva ha valami fizikai tevékenységet végzek viszketni kezd hátúl. Ilyenkor még 1x kitörlöm és újra barna a papír. A második után már minden ok. Ezért rászoktam az utóbbi időben a kétszer törlésre.

2023. febr. 15. 10:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, én még ilyet nem tapasztaltam.
2023. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
Orvost javaslok, mert ez nem normális.
2023. febr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg, noha kitörlöd a papírral, valamennyi odaszárad a bőrödhöz, aztán mikor fizikai tevékenységet végzel - és ugyebár ruhában vagy, mert nem nudizva tevékenykedsz -, kicsit izzadsz, ami pont elég arra, hogy ilyen hatást okozzon, hogy ingerel, és miután újfent és utoljára töröltél rajta, elmúlik?
2023. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
En csak akkor tapasztaltam ilyesmit, ha valami miatt (betegség, antibiotikum-kúra) ment a hasam vagy beteg voltam és akkor sem mindig, csak néha ès csak átmenetileg. Ha neked ez rendszeres, orvosi kivizsgálás lenne javasolt.
2023. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg a “folt mentes” wc papír után kitörölni még nedves wcpapírral, vagy baba popsi törlővel, szerintem az megszüntetné a problémádat😅
2023. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Én is többször törlöm ki, ez így helyes. Jó étvágyat majd ebédhez mindenkinek!
2023. febr. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
szerintem olyasmi lehet, amit #3-as ír
2023. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Teljesen normális székletem van, orvosilag nem hinném, hogy gond lenne vele. Második után már nincs vele gond.

Szerintem 3-asnak lehet igaza. Köszi! :)

2023. febr. 15. 13:50
 9/13 Senior Séf ***** válasza:
0%
Ez gombás fertőzésre utal.
2023. febr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyet én is tapasztaltam, én két okra tudtam leszűkíteni.


Ha szőrös a s*ggem, akkor néha beleragad a csokapik, és hiába törlöm, nem jön ki. (Nem mindig, gondolom függ attól, mit ettem.) Ezért én néha lenyírom közvetlenül az ánusz körül a szőrt, így nem tud fennakadni a cucc.

Illetve akkor is előfordul ilyen, amikor leizzadok (munka/meleg), és akkor az izzadtság egy kicsit kiold az ottmaradt dolgokból...

2023. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!