Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lett a kávétól még...

Miért lett a kávétól még alacsonyabb vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Reggel mértem 105/72 kávé után 102/55. Rosszul is érzem magam fáj a fejem, rossz a közérzetem, ideges vagyok, émelygek. Le kellett ülnöm olyan fáradtnak érzem magam. Lehet a vérnyomás miatt? A kávé miért nem emelte meg? Azt hittem attól jobban leszek...

2023. febr. 22. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Mert a kv vízhajtó hatású is, és ha nincs elegendő folyadékbevitel az okozhat alacsony vérnyomást.


Napontannminimum 1.5-2l vizet igyál meg, ha meg kv-zol, a kv után is hajts fel egy pohár vizet.

2023. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát vizet nem ittam ma olyan sokat ma már csak azt iszok. Az is furcsa, hogy a pulzusom is alacsonyabb reggel volt 80 most 68.
2023. febr. 22. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Mert kitágitja az ereket
2023. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Igyál sok vizet
2023. febr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

Miért pontozzátok le azt aki a sok folyadékot javasolja? Pedig ez a legjobb megoldás! A szervezetnek pótolnia kell a vízveszteséget mert fejreáll az egész nélküle.

Olvassatok már kicsit!

Jobb mint gyógyszert szedni alacsony vérnyomásra,mert brutál mellékhatásai vannak..

2023. febr. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!