Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha meghúztam a derekam segít...

Ha meghúztam a derekam segít az Advil Ultra Forte?

Figyelt kérdés
Sosem húztam még meg a derekam, feleslegesen nem akarom bevenni, ha nem is hat rá.
2023. febr. 24. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akkora a fájdalom hogy beleszakadsz hanem ilyen enyhébb, kellemetlen vagy közepes, akkor jó rá.
2023. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fájós hát/derék kiegészítő kezelés: (ha már az alap kérdésre kaptál választ)


Lóbalzsam nagyon jó tud lenni.

[link]


[link]


Tigris tapasz:

[link]


Persze csak akkor, ha nem túl érzékeny a bőröd a kámforra, mentolra, szegfűszeg olajra, borsmentára.


A zacskó 4 vastag tapaszt tartalmaz, amit hosszában félbe lehet vágni, és akkor egy-egy fél tapaszt felhasználhatsz a derekad két oldalára. Ha elég csak egy fél középre, akkor 8 alkalommal tudod felhasználni. Éjszakára ne hagyd fenn, mert irritálhatja a bőrt. Emiatt maximum 2x ragaszd ugyanoda a csíkokat. Éjjelre csak akkor használhatod, ha este kezded el a kezelést, viszont akkor nappalra nem tudsz feltenni újat. Egy tapasz kibírja csere nélkül a nappalt. Ha netán leizzadod, tapaszd vissza, akár úgyis, hogy feljebb-lejjebb tapasztod. Ha már nem ragad (de ez nem valószínű), akkor cseréld.


*


Általában napi 1x 1 tapasz nappalra, ekkor éjjelre le kell venni. De mint írtam: felezhető a tapasz. Tehát 12 órát simán kibír.


Volt, hogy annyira fájt a derekam, abban aludtam el, de éjjel felébredve leszedtem. Nem ajánlott a 24 órás viselés, de néha, véletlen fennhagyva, nem okoz különösebb bajt, csak irritálhatja a bőrt.

2023. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére reggelre teljesen elmúlt a fájdalom magától. :)
2023. febr. 25. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jobban vagy. :)

Máskorra viszont hasznosak lehetnek a tanácsok.

(#2-es voltam)

2023. febr. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!