Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik oldalatokon szoktatok...

Melyik oldalatokon szoktatok este elaludni?

Figyelt kérdés

Beleszámítva ha elalvás előtt (vagy felkelés előtt) még nyomkodjátok kicsit a telefonotokat is.


Bal oldal = bal lábbal keltek fel.

Jobb oldal = jobb lábbal keltek fel.


Az éjszakai forgolódás nem számít.



2023. márc. 16. 16:33
A kérdező szavazást indított:
Bal
Hanyat
Jobb
Hason
Ülve (a volánnál) 😆
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Hason nem tudok aludni,mert mikor felall a kukim reggel az kenyelmetlen. Oldalamon nem tudok, mert elzsibbad a vallam, haton fekve meg a tobbiek nem alszanak,mert horkolok.
2023. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az ágy jobb oldalán mászok ki, ez független attól, hogy melyik oldalamon alszok.
2023. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én hason vagy néha oldalon alszok.Amikor oldalt akkor többnyire bal oldalon de aludtam gyakran jobb oldalon is.

1es én éjszaka mindig elforgolódok és háton ébredek.

2023. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja, mert az utolsó 5 percre már nem emlékszik senki és lehet, hogy azalatt még pont átfordult.
2023. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4 hát igaz.

Reggel mindig háton kelek nem értettem sohasem miért amikor konkrétan volt, hogy a sarokba szorítottam magam oldaltfekve

2023. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Én általában bal oldalon, mert nem szeretem ha ha a jobb kezem le van fogva és így elalvás előtt még el tudok olvasni pár hírt a telefonomon.

Hanyatt viszont nem tudok elaludni, próbálkoztam többször (mert már fájt a fülcimpám) de pár óra után feladtam.

És emiatt mindig bal lábbal kelek. De nem vagyok babonás.

2023. márc. 17. 08:51
 7/7 anonim ***** válasza:

A hanyatt az kettő "t".


#1 Mi a fenéért kell az embereknek mindenbe és mindenhol utalni bizonyos dolgokra? Annyira bosszantó ez az alpáriságot súroló dolog...


Én változó hogy alszok. Általában váltogatom az oldalakat, mikor melyiken esik jobban, illetve félig háton szeretek a legjobban, csak újabban tátom a számat, ami bosszantó mert elkezdek (szerencsére ritkán) horkolni, illetve kiszárad a szám. Régebben nem volt ez.


Hason viszont nem tudok, rendkívül kényelmetlen, derekam se szereti (magas vagyok).


Ha érzem hogy éppen nehezen aludnék el, vagy kavarognak a gondolataim, akkor jön a fáraó-póz, és olyankor amikor már majdnem elalszok érzem meg melyik oldalamra esne jól a fekvés. Elfordulok, szerintem nincs fél perc és alszok.

2023. márc. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!