Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is rossz az alvás?

Másnak is rossz az alvás?

Figyelt kérdés

Szisztok. Utobbi időben nem túl jó az alvásom.

Igazából max 10 perc alatt bealszok max 10 ig vagyok fent este utána szoktam. De felkelek 10 óra és reggel 5 óra között 1-2-3 szor. Mikor hogy. De visszatudok aludni egy 5-10perc alatt.

Régen sose volt ilyen.


Alváskor a pulzusom nem nagyon megy 60 alá nagyon ritka. 60-70 között van. Az baj? Okosora szeirnt (apple watch s7).

Nyugalmim nappal 60-70 szlott lenni.


Pedig lefáradok a melótol mrg a futástól is.


Egészségügyi problémám nincs.

Cukrom vernyomasom jó. Nincs aopnem.

26/F vagyok átlagos testalkat.


Miért kelhetek fel éjszaka? Mélyalvásom is 1 óra az órám szerint csak…

Így nem vagyok kipihent látszik reggel az arcomon is. Mint aki nem aludta ki magát.


Esetleg másnak is van ilyen problémája?

Sötét van a szobámba.


2023. márc. 23. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy elegge elfaradva!
2023. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát hegesztő vagyok. Fizikai munkát végzek most 12 órázok meg mellette járok futni is. Szóval eléggé elfáradok napvégére.
2023. márc. 23. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet lelki eredetű problémád van. Nem érzel stressz okozta szorongást éjjel, esetleg izomgörcsöket, vagy szokatlan izzadást?
2023. ápr. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!