Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom rendesen...

Miért nem tudom rendesen kitörölni a fenekem nagydolog után?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megtörlöm alaposan hogy már semmi nincs a budipapíron a tangámon ott a folt estére és nem is jön ki. Lányok ti ezt hogy csináljátok?
2023. márc. 24. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
átszivárog.laza a nyílás
2023. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, nekem soha nem volt ilyen problémám. Használj nedves wc papírt, ha ez mindennapos probléma nálad, illetve nem véletlenül nem javasolják a mindennapos tangaviselést a nőgyógyászok, urológusok.
2023. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Használjál nedves törlőt úgy,hogy kicsit benyulsz a segglyukadba.De,leg jobb,ha megmosod (ha van alkalmad).Egy szaros tanga undorító.Én le nem feküdnék veled,akár milyen csinos is lennél!
2023. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

3-as voltam.

Még annyit,hogy tényleg egészségtelen.Ahogyan mozogsz a szaros rész nyilván a puncidhoz csúszik és megfertőzi.Mivel,hogy a tanga szoros,bevág egészen a hüvelyedig.

2023. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a budipapíron nem látszik semmi, és mégis olyan lesz estére a bugyid, akkor a záróizmod nem működik rendesen.

Viszont ilyen esetben ne hordj tangát, mert ahogy pl. járás, leülés, stb. közben mozog a lábad között, összekened a hüvelynyílásodat és elkapsz mindenféle fertőzést.

2023. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Valaki aki mindent tud válasza:
0%
Igen én is egyet értek az előttem szólókhoz vagy tág a luk vagy nyúlj fel kicsit vagy nagyon.
2023. márc. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
A tangától sem lesz semmi bajod, ha naponta cseréled és normálisan tisztálkozdsz.
2023. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Gyenge záróizom. Orvoshoz is mehetsz vele esetleg ne análoz.
2023. ápr. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!