Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy csak az...

Miért van az, hogy csak az édességet kívánom és a rendes kaja meg nem csúszik le a torkomon?

Figyelt kérdés
Tegnap még tudtam enni rendes kaját is de mellé kívántam nagyon az édeset. Ma már nem esik jól semmi, csak az édesség. Emellett ma 10:30kor keltem, amúgy meg ilyen 8 óra körül szoktam. Fáradtnak érzem magam egész nap, nem álmosnak, csak fáradtnak. Soha nem volt még ilyen. Legszívesebben egész nap csak édességet ennék és nincs energiám. 23/L

2023. márc. 30. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
A fáradtságérzeted miatt kívánod jobban az édességet, mert a szervezet ilyenkor azt igényli. Ezért megy le jobban mint a többi kaja. Lehet valami betegség lappang benned.(megfázás stb ilyesmi).
2023. márc. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!