Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mandulagyulladásra ma kaptam...

Mandulagyulladásra ma kaptam antibiotikumot. Van valami ötletetek a fájdalom enyhítésére?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Bevehetsz fájdalomcsillapítót is az antibiotikum mellé. A biztonság kedvéért olvasd el a betegtájékoztatót, hogy nem összeférhetetlenek-e együtt, de nem valószínű.
2010. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szopogatós tabletta is jó lehet, pl. Strepsils.
2010. okt. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mi az a antibiotikum ? vagyis nekem is nagyon fáj a mandulám és félek hogy kiveszik hiányzok a suliba akkor nekem végem mert jönnek a vizsgák :S az antibiotikum injekcio? és ha igenn akkor hova szurják ?
2010. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16.47-nek: Normál esetben nem injekció, csak akkor injekció, ha nagyon gyorsan kell kezelni egy súlyos betegséget. Menj orvoshoz, mert betegen tanulni se tudsz és még fertőz is. Az antibiotikum olyan gyógyszer, ami elpusztítja a baktériumokat. És nem rohannak kivenni a mandulát, csak ha évente többször begyullad.
2010. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!