Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt olyan, hogy nagyon...

Volt olyan, hogy nagyon hányingeretek volt, de csak 1-2x hánytatok és sokkal jobb lett utána?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsa kérdés és ki fogtok nevetni.

Emetofóbiás vagyok, nagyon rettegek a hányástól, főleg, ha utána is folytatódik a hányinger, és sokszor kell.

Azt vettem észre, hogy ha olyat hallok, hogy valaki rosszul volt, megkönnyebbült, és tök jól járt gyakorlatilag a hányással, az valahogy megnyugtat, ad egy kis kapaszkodót.

Szóval, ha történt ilyen, akkor írjátok le. Meg, hogy mitől volt az egész, mi volt a szitu.



2023. ápr. 11. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Igen, jobb utána.


Ötletem sincs mitől volt, egyik reggel arra keltem, hogy hányingerem van. Azt hittem magától elmúlik, de inkább kimentem a fürdőbe, pár percre rá jött is a cucc. Utána semmi bajom nem volt :D

2023. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
1x hányás is tud lenni, ha 15 mp-ig folyamatosan jön a cucc.
2023. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
67%
Ha hanyingere van az embernek, akkor valaminek muszáj kijönni a szervezetedből, na meg olyan rossz az a hányinger érzés. Sokkal jobb kihányni, gyorsan túl lenni rajta. Utána megkönnyebbülsz, nekem amikor hányingerem van valamitől (ha csak nem kaptam el valamilyen hányásos vírust de annak más tünete is van) pl túl sok alkoholt fogyasztottam, vagy elrontottam a gyomrom kajával akkor általában 1x hányok max 2x es mar jobb is.
2023. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Amikor hányingered van NINCS olyan, hogy visszatartod holmi fóbia miatt.


Ha ki akar jönni, ami irritálja a gyomrodat, tehetsz bármit, az bizony visszajön már csak reflexből is, hogy szabaduljon tőle.

2023. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, ehhez képest több, lassan 25 éve nem hánytam, pedig volt sokszor hányingerem, és volt, hogy elkaptam a rettegett calici vírust is. Mások hánytak tőle, nekem meg csak a hasam ment + nagyon gyenge voltam és napokig nem tudtam enni semmit.
2023. ápr. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!