Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az esetlen, ügyetlen mozgáskul...

Az esetlen, ügyetlen mozgáskultúra idővel elmúlik?

Figyelt kérdés
Tizenéves fiú vagyok. A suliban év végén volt keringő, és egy próbát felvettek a tanárok és beküldték az osztálycsoportba. Ahogy visszanéztem azt láttam hogy olyan ügyetlenül mozgok. Most nem arról van szó, hogy csak a táncot nem tudtam, hanem úgy általában olyan esetlennek láttam magam. Pedig ez előtt nem így képzeltem el magan. Sokat sportolok, ott is magabiztos vagyok, és általában is magabiztos embernek tartom magam, akkor miért mozgok ügyetlenül? Ez csak a kamaszkor és idővel elmúlik?

2023. ápr. 18. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként változnak az ember testarányai, ehhez alkalmazkodni kell idővel. Gyakorlással jobb lesz. Próbáld tükör előtt, hogyan látod harmonikusnak a mozgásodat.
2023. ápr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2023. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el, ha nem teszel érte.


Gyakorolj, és végezz olyan sportot, amely testtudatosságra nevel :)

2023. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!